יום חמישי, 1 באוקטובר 2015

שביעות רצון לתת

יצרנו אשליה שבני אדם הוא מחוץ או מעל למערכת של הטבע. גם אנחנו התחלנו לשקול כאילו האבולוציה נעצרה איתנו והעולם הוא הצדפה שלנו שבו אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים, לקחת, רב מה שאנחנו רוצים.
זה רק עכשיו, באמצעות העמקת המשבר העולמי ולכאורה בלתי פתירים שאנחנו הופכים להיות צנועים יותר, והתחלתי לשקול מחדש את מקומנו בעולם. אחרי כל מה שאנחנו נכשלתי לא רק ברתימה, שלא לדבר מספיק מצפים כוחות אסון טבע, אבל גם מוסדות, מערכות חברתיות, החוקים והעקרונות שאנו עצמנו בנו או יצרנו מחליקים בין האצבעות שלנו.
מיכאל לייטמן מסביר שאנחנו לא כאן כדי להיות חלוצים, ממציאים או יוצרים. יש לנו תפקיד מאוד ספציפי ב" תכנית בריאה ", או במילים אחרות בזרימה של אבולוציה. זה לא אקראי, ללא סיבה בני אדם שונה מבעלי חיים אחרים על ידי היכולת שלהם להרהר על מערכת שהם קיימים ב, על המטרה הכוללת שלהם בחיים. יצורי חיים אחרים פשוט, באופן אינסטינקטיבי להסתגל ולהשתלב במערכת, באופן אוטומטי בעקבות החוקים שלה, לא עושים "טעויות", או גרימת נזק לזה. רק בני אדם לעשות.
אבל יש לנו גם את היכולת של קריטי הערכה עצמית, ניתוח וסינתזה. ואנחנו גם מסוגלים ליזום שינויים עצמיים והסתגלות מודעת על ידי קבלת התפקיד שלנו וקבלת שותפות קבלה לעם עם כוח המניע הטבעי הכולל של אבולוציה. על ידי הכרה כזו של "הטעויות" שלנו ורצון שלאחר מכן לשילוב נדיב אנחנו יכולים לעלות למטוס איכותי גבוה יותר של קיום.
לשילוב כזה אנחנו צריכים להשיג דמיון של טופס עם המערכת הטבעית. ובמין אנושי יחיד כגון דמיון של צורה יכול להיות מושגת רק על ידי בניית חברה אנושית גלובלית שהיא הדדי ביניהם, שיתוף פעולה עם המוקד העיקרי על רווחתם של כל קולקטיבית מעל חישובים אישיים.
אם באמצעות הדמיון של צורה שנשולב במערכת שנרכוש מייד תפיסה ותחושה חדשות של קיום. היינו מרגיש תענוג, שביעות רצון, כאילו כל צרכינו בשירות לבדיוק איך שרצינו, הן כמותית ואיכותית. עדיין זה יהיה תחושה של הנאה שונה מאוד כפי שהוא לא יהיה אישי אחד משלנו. על ידי כך מקושר עם המערכת כולה באמצעות אמון הדדי, ללא תנאי וטיפול היינו מתחיל להרגיש "שמחה, שביעות הרצון של המערכת". שביעות רצון כזו היא דומה איך תא בודד מרגיש בגוף בריא שמירה על האיזון הכללי שלה, הומאוסטזיס.
העובדה החדשה שיש לנו כדי להגיע למצב שמעל, נגד הטבע שלנו מיסודו המרוכז בעצמו, אגואיסטי תפיסת הניגוד המוחלט מהקבלה עצמית לעבודות אהבה אלטרואיסטיות לתת לנו השגת, ידע של המערכת כולה עם כל פרטים, מורכבויותיה . זה המטרה של האנושות, והפך הרב לייטמן למודע, מודע באופן מלא למערכת הטבעית, שמירה עליו, משתף פעולה זה, נותן את כל המערכת על ידי שביעות הרצון להגשים את הייעוד האבולוציוני שלה. וכמובן השותף הנדיב היה בצדק לקבל הנתח ההוגן של שביעות רצון ש.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה